Prázdny košík 
 

Autentické vína, ktoré v sebe zhŕňajú ozajstné hodnoty našich vinohradov, pokornú prácu a vieru vinára a pestovateľa hrozna.

Kasnyik rodinné vinárstvo

Vinárstvo v kolíske južhoslovenského vína - v strekovskom vinohradníckom regióne

Datovať založenie vinárstva by bolo veľmi ťažké, lebo ako narodení do sveta pestovanie hrozna a výroba vína, patrí od nášho detstva pracujeme okolo rodinného sadu a pivnice ...

o nás viacej o vinohradníckom regióne

Autentista Slovakia

hodnotový systém a filozofický zámer

My, Autentisti, spájame sa za účelom zachovania autentického vinohradníctva a vinárstva v „podunajskej“ oblasti, chrbticu ktorej tvorí 2840km dlhá rieka Dunaj, ktorá bola od nepamäti tak križovatkou národov ako aj križovatkou pontusských a západoeurópskych odrôd viniča.

viac o združení Autentista

Ochutnajte vína priamo u nás

OCHUTNÁVKA VÍN

Srdečne Vás pozývame na posedenie v našej pivnici, ktorá sa nachádza v malebnom prostredí strekovských viníc.

Ponúkame možnosť ochutnávok pre menšie skupiny, pri ktorých sa môžete v rodinnej atmosfére zoznámiť s našimi vínami, a našou filozofiou.

viac informácií

Strekovský vinohradnícky región

história, výhodné pôdne mikroklimatické podmienky

Región je najteplejší a slnečná intenzita je najvyššia na Slovensku. Tieto skutočnosti sa odrzkadlujú v kvalite hrozna. Každý rok dosahujeme vysokú cukornatosť a vysokú kvalitu hrozna. V týchto oblastiach sú ideálne pôdne podmienky, kyseliny sa udržia, neodchádzajú, neoxidujú sa, ale zostávajú vo víne a dodajú mu osobitný charakter.

viac o regióne naše vína!

Classic
Biele vína

Selection
Červené vína

Terroir
Rosé vína

Selection
Orange vína

Naša facebook stránka

V krátkosti o nás

Pracujeme na rodinnom majetku s aktívnou účasťou členov rodiny (na 5 ha vlastnej a prenajatej pôdy). Vinohrady sú skryté medzi strekovskými kopcami, v centre strekovského vinohradníckeho regiónu.

Kontaktujte nás

Sortiment vína:

Kasnyik rodinné vinárstvo, s.r.o., 941 37 Strekov č.1117, Tel.: +421 903 251 950, +421 907 252 473, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Prevádzka eshopu:

Viatell, s.r.o., 0948 106 119, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.